תסרוקות כלה

כך תוכלו לבחור מתוך המגוון של תסרוקות כלה

לקראת החתונה המרגשת שלכן, אתן רוצות להיראות מדהימות מכל בחינה. לצורך כך אתן בוחרות שמלת כלה מפוארת, בוחרות מאפרת מקצועית, וכמובן צריכות לבחור את התסרוקת, שתלווה אתכן לאורך החתונה. תסרוקות כלה הן שונות מתסרוקות אחרות, ואפילו מתסרוקות ערב חגיגיות. הן אמורות למשוך את כל תשומת הלב אליכן, אך גם להשתלב היטב עם אלמנטים נוספים, אשר ציינו קודם לכן. אז איך בוחרים את תסרוקת הכלה המושלמת? אילו סוגים אפשריים? ואילו טרדנים קיימים בתחום?

מידע מקיף על סוגי תסרוקות

  • תסרוקות כלהשיער אסוף – השיער האסוף נחשבת לתסרוקת הכלה הקלאסית והמוכרת ביותר. יש לשיער האסוף מספר יתרונות בולטים, מול סוגים אחרים של תסרוקות כלה. מדובר על תסרוקת אשר מדגישה מאד את עצמות הלחיים ואת תווי הפנים, ויכולה להחמיא מאד לכלה. כמו כן, מדובר על תסרוקת חזקה במיוחד, שתישאר עמידה לכל אורך החתונה שלכן. מעבר לכך, היא יוצרת מראה אצילי ומלכותי, ויכולה לסייע מאד לכלות נמוכות. התסרוקת גם מדגישה היטב את הצוואר, ולכן משתלבת היטב עם שמלות אשר מותירות מחשוף בצוואר.
  • שיער פזור – מהצד השני, יש לא מעט כלות שבוחרות להיות עם שיער פזור. היתרון של השיער הפזור הוא כמובן במראה הטבעי שהוא נותן לכלה. יש כלות אשר יש להן שיער ארוך, מטופח ויפה במיוחד – ולכן שמירה על סגנון פזור תיטיב עמו. חשוב מאד להשתמש בתכשירים מתאימים, כדי שאלו ישמרו על השיער הפזור מדהים לכל אורך החתונה. יש לציין שככל שהשיער ארוך יותר – כך הוא ייראה טוב יותר אם הוא פזור.
  • חצי אסוף חצי פזור – אופציה אשר הפכה להיות פופולארית מאד בשנים האחרונות. מצד אחד, הקו המוביל הוא הקו הפזור, כך שהתסרוקת נראית טבעית יחסית. אולם, בעוד שבשיער פזור לעתים השיער יכול להפריע לכלה ולהתנהל באופן חופשי מידי, הרי שבשיער שהוא חצי אסוף וחצי פזור אפשר לדאוג שחלק מהשיער יהיה סגור או קלוע, וכך הוא לא יפריע לכלה וגם ישמור היטב על המסגרת של תסרוקת כלה.
  • שימוש בתוספות שיער – אופציה אשר הפכה להיות נפוצה למדי בשנים האחרונות, היא השימוש בתוספות שיער. התוספות יכולות להתאים לכלות רבות אם יש להן שיער דליל, שיער קצר, או אפילו לכלות עם שיער ארוך וחזק שרוצות להבליט עוד יותר את התסרוקת. אפשר למצוא תוספות מסוגים שונים, במגוון רחב של צבעים ושל אורך.
  • קישוטים לשיער – יש מגוון עצום של קישוטים שניתן לשלב במסגרת של תסרוקות כלה, החל מפרחים, דרך סיכות מיוחדות, ועד לקשתות או אפילו חרוזים. אפשר לשלב בין הקישוטים בשיער לבין אלמנטים בשמלת הכלה לקבלת מראה נהדר.

מה אתן בוחרות?

יש מגוון רחב מאד של אפשרויות לתסרוקות שלכן. אתן יכולות להתנסות מראש במספר תסרוקות שונות, לבחון קטלוגים ולהתייעץ עם חברות, כדי למצוא את הנוסחה המנצחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *