תסרוקות לשיער

אילו תסרוקות לשיער אתן מחפשות?

מגוון התסרוקות שכל אחת יכולה לאמץ כיום, הוא עצום. למעשה, יש עשרות תסרוקות שונות שאפשר לבחור. כמובן שבחירת תסרוקת לשיער קשורה בלא מעט אלמנטים, ובין השאר בשאלה של אורך השיער שלכן, צבע השיער, עובי, סמיכות, ומעל לכל הטעם האישי שלכן. יש נשים שמעוניינות לבחור תסרוקת לפי הטרנדים האחרונים, ויש כאלו שמוכנות להיות עם אותה תסרוקת במשך 30 שנה. אנו נסקור עבורכן מספר תסרוקות בולטות, ונסביר מה היתרונות שלהן.

כמה תסרוקות מיוחדות לדוגמה

  • שיער אסוף עם שביל בצד – אחת הבעיות בשיער אסוף בצורה רגילה, הוא בכך שמדובר על שיטה שמאד מאריכה את הפנים. הדבר אמנם יכול להועיל לעתים לנשים עם פנים עגולות, אך מה עושות נשים שיש להן תווי פנים מאורכים? הפתרון הוא לאסוף את השיער אך להותיר שביל בצד, כך שגם השיער שנאסף לא נמצא במרכז הראש, אלא הוא נוטה לכיוון מסוים. דווקא השבירה של הסימטריה מסייעת מאד לנשים עם תווי פנים ארוכים. כך לפתע הפנים נראות פחות ארוכות, השיער גונב את ההצגה ומקבלות מראה נהדר.תסרוקות לשיער
  • שיער גלי ורך – לא מעט נשים שמחפשות תסרוקות לשיער גלי, מעוניינות לבצע את התסרוקת באמצעות בייביליס כדי לקבל בקבוקים. הבקבוקים יכולים להיות נהדרים, אך בשנים האחרונות אנו רואים דווקא יותר ויותר נשים אשר מבקשות מראה יותר רך. את המראה של השיער הגלי והרך תקבלו תוך שימוש בתכשירים מתאימים ובמברשת עגולה. הדבר יוצר מראה רומנטי יותר וטבעי יותר, אשר יכול להתאים לנשים רבות – הן צעירות והן מבוגרות.
  • שיער חלק עד הכתפיים – תשכחו מהשיער החלק אשר מגיע עד למותניים שלכן. היום הטרנד החזק ביותר בכל מה שנוגע לתסרוקות לשיער חלק, הוא השיער באורך בינוני. מדובר על שיער חלק שמגיע עד לכתפיים, ועובר אותם רק במקצת. זהו לא שיער הקארה, אך זה גם לא שיער ארוך. הדבר מצד אחד מתאים מאד לנשים שמעוניינות לקבל אפקט מעט יותר מאריך לפנים שלהן, אך מצד שני רוצות לשמור גם על מראה צעיר. העובדה שהשיער קצר יחסית, שומר על מראה רענן ואף מעט שובבי.
  • שיער אסוף ב"לחמניה קלועה" – זה לא הקוקו-גולגול השגרתי שאתן מכירות, אלא שיער שאסוף בצורה קצת אחרת, אשר מזכירה צורת לחמנייה קלועה. בניגוד לשיטות אחרות של שיער אסוף, כאן הקצה פחות מושך תשומת לב והוא נראה פחות מוקפד ופחות בולט. הדבר בעיקר מאפשר לכן לחשוף את הצוואר ומהווה יתרון לנשים רבות שמעוניינות בכך.

מה אתן רוצות לקבל?

סקרנו רק מספר תסרוקות לשיער שאתן יכולות ליהנות מהן. כמובן שיש עוד מגוון עצום של תסרוקות לשיער שאתן יכולות למצוא – החל מהשיער הקצר שחזר לאופנה עם פוני בולט בצבע שונה, דרך שימוש בחרוזים בתספורת, ועד למראה של נערת גריז שאף הוא חזר לאופנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *