תסרוקות ערב

תסרוקות ערב לכל אירוע

נשים רבות מקפידות על המראה שלהן בכל שעות היום, ושמות דגש על טיפוח היופי והחן. כדי להשיג זאת, לא מספיק להתאפר וללבוש בגדים מתאימים ואופנתיים ותכשיטים תואמים, אלא שיש לשים דגש רב גם לעיצוב השיער. אחרי הכל השיער הוא החלק הבולט בראש האישה, והוא חלק מהותי בעיצוב המראה הכללי שלה בכל שעה של היום, ובכל אירוע שתשתתף בו.

תסרוקות לאירועים מיוחדים

תסרוקות ערבכמו שכל אישה מתכוננת לאירוע מיוחד ובוחרת לבוש הולם על פי הסגנון והאופי שלה, ותכשיטים שיתאימו למראה הרצוי לה, כך עליה להתייחס גם לעיצוב השיער לאירועים אלה. תסרוקות ערב שונות במהותן מתסרוקות ליום יום, ועליהן להיות מותאמות ללוק הכללי שבוחרת בו האישה, כדי להציג את עצמה באירוע. תסרוקות ערב נהוג לעשות באירועים כמו:

  • ·         חתונות ואירועים משפחתיים שונים
  • ·         מסיבות קוקטייל
  • ·         ארוחות ערב רשמיות במסעדות
  • ·         יציאה לתיאטרון או לאופרה
  • ·         אירועים רשמיים
  • ·         אירועים עסקיים מחייבים

באירועים אלה נהוג לעשות תסרוקות ערב מיוחדות במספרות מקצועיות, או על ידי הזמנת שירות ספרות לבית. תסרוקות אלה מתחלקות לכמה סוגים שונים בהתאם לאופי האירוע והעדפותיה של האישה. נשים שאינן חוששות להתבלט (או שפשוט אוהבות את תשומת הלב המורעפת עליהן) יכולות לבחור בתסרוקות מיוחדות ולא שגרתיות, הכוללות תוספת שיער, קצוות חדים, צבעים נועזים ותוספות לשיער כמו: אבני חן, פרחי משי וכדומה.

נשים יותר סולידיות ומופנמות באופיין יכולות לבחור בתסרוקות סולידיות יותר, שעדיין שומרות על סגנון ומראה ייחודי. יש תסרוקות "רטרו" רבות, המתאימות לנשים אלה, תסרוקות ערב אסוף ומוקפד על הראש, תסרוקות "פלמנקו" עם צמה קלועה, וכן תסרוקות ערב, הכוללות תוספות של שיער לנשים עם שיער קצר או בינוני.

באירועי ערב רשמיים או בארוחות עסקיות לא מומלץ ללכת על סגנון של תסרוקת "גדולה מהחיים", ולהשאיר זאת לאירועים פחות מחויטים כמו מסיבות חברים, מסיבות פורים או פתיחות של אירועי תרבות שונים, סרטים, הצגות וכדומה.

תסרוקת ערב על ידי מומחים בלבד

חשוב לזכור, כי על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, יש להיעזר במעצב/ת שיער מקצועיים המתמחים בסוג תסרוקות אלה, ולא להסתפק בספרית השכונתית שעושה יישור וגוונים. מעצבי שיער מומחים יוכלו להציע לכן מגוון תסרוקות חדשות וטרנדיות, הכוללות בין היתר גם החלקה יפנית, תוספת גוונים וצבעים לשיער, העמדת השיער לצורך יצירת מראה ייחודי וכדומה.

חשוב לזכור, כי את השירות הזה ניתן לקבל במספרות עצמן או על ידי הזמנת מעצב/ת השיער אליכן הביתה. בחירת מעצב השיער לאירועים אלה חייבת להיעשות רק לאחר שצפיתן בסגנון המוביל של המעצב/ת, ולאחר שהחלטתן שזה מתאים לכן. אם אתן לא מכירות מעצב/ת שיער, מומלץ להתייעץ עם חברות או לחפש באינטרנט, ולבחון את התמונות המוצגות לכן שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *